• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Нам є чим пишатися

У нашому професійно-технічному навчальному закладі здійснюється не лише професійне становлення майбутніх кваліфікованих робітників, а й визначення власного місця в суспільстві кожної особистості, прищеплення високих моральних якостей та естетичних ідеалів.

Засобом досягнення цієї мети виступає навчально-виховна робота всього колективу, яка ґрунтується на положеннях Закону України "Про професійно-технічну освіту", Національної доктрини розвитку освіти України в XXI столітті.

Усе починається з 1 вересня - Дня знань. На святковій лінійці першокурсники знайомляться з викладачами і майстрами виробничого навчання, традиціями училища. Виконуючи урядову Національну програму патріотичного виховання громадян, у перші вересневі дні педагоги влаштовують для учнів екскурсії до Музею бойової і трудової слави імені Героя Радянського Союзу С.С. Бірюзова.

Музей створювався протягом кількох років. У 1975 р. учні I та II курсів, що відвідували історичний гурток, почали збирати матеріали про життя Полтави років Великої Вітчизняної війни. У тому ж році була створена група "Пошук", якою довгий час керувала викладач Потапова Е.Ф. З часом група "Пошук" перетворилася на військово-патріотичний клуб "Бірюзовець".

/Files/images/PICT0818.JPG/Files/images/PICT0814.JPG/Files/images/PICT0811.JPG/Files/images/PICT0805.JPG
У 1985 р. музею було присвоєно звання народного. Зараз в ньому налічується майже півтори тисячі експонатів. Усе, що надбано десятиліттями колективом училища та групою "Пошук", оформив у музейну експозицію художник І.В. Каюрін.

Напередодні визначних свят - Дня визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників та 9 Травня - в музеї відбуваються уроки мужності, зустрічі з ветеранами війни. Серед них – Барський М.П., який більше 40 років працював викладачем суспільних дисциплін у нашому училищі.

Гордістю училища є і духовий оркестр, яким керує В.В. Іванов. Наші/Files/images/Рисунок1.jpgІванов В.В. - керівник духового оркестру музиканти - активні учасники міських святкових заходів, концертів, конкурсів художньої самодіяльності.

Доторкнутись до найтонших струн душі підлітка, замислитись над власним місцем на землі, відчути красу природи, зацікавитись культурною спадщиною свого народу примушують картини відомого /Files/images/Каюрин 3.jpgКаюрін І.В.полтавського художника І. В. Каюріна.

Понад 60 його робіт, подарованих училищу, стали основою картинної галереї, де часто проходять екскурсії, виховні години, зустрічі.

Твори художника не залишають підлітків байдужими до оточуючого світу, а це – найголовніше.

/Files/images/Каюрин за раб.jpg/Files/images/картини2.jpg

/Files/images/PICT5320.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 201

Коментарi