• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Корисні посилання

Корисні посилання для учнів, їх батьків та педагогів училища

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України: http://www.mon.gov.ua

Ресурсний центр ГУРТ http://www.gurt.org.ua/santech/

Вікіпедія - вільна енциклопедія: http://uk.wikipedia.org

Безпека дітей в Інтернет: http://www.onlandia.org.ua

Онлайн карти світу: http://maps.google.com

Музеї України: фото, статті: http://prostir.museum


Готуємось до ЗНО

/Files/images/Рисунок2.jpgУся інформація про зовнішнє незалежне оцінювання якості знань. Програми, нормативні документи, методичний порадник, сертифікати, контакти, тренувальне тестування, а також можна поставити запитання і отримати кваліфіковану відповідь.
Інформаційна система "Конкурс"

/Files/images/188173_197673286926694_5483603_n.jpgНа допомогу майбутнім студентам вищих навчальних закладів. Уся інформація про вступну кампанію.

Центр Європейської освіти

/Files/images/65654784.jpgЦентр Європейської Освіти – освітня організація заснована в Україні. Організація здійснює свою діяльність у сфері популяризації стандартів західноєвропейської освіти серед української молоді. Наші послуги: Консалтингові послуги в сфері вищої освіти за кордоном, Курси іноземних мов в Україні, Курси іноземних мов у Європі, Організація та проведення Освітніх Турів в Польщу


Охорона праці та пожежна безпека в Україні

/Files/images/51951895.jpgІнструкції, положення, нормативні (НПАОП, НАПБ, ДБН, САНПіН, ДСТУ інш.) та приклади локальних актів з питань охорони праці та пожежної безпеки, фото, відеоматеріали, література і тематичні статті. Матеріали з безпеки дорожнього руху , а також цивільного захисту


Офіційний сайт української мови

/Files/images/s86468994.jpgОфіційний сайт Української мови. Тут можна знайти всі правила української мови, та ще багато корисної інформаціїї для учнів та викладачів.

Кiлькiсть переглядiв: 169

Коментарi